Dlaczego warto zamieszkać nad morzem?

Dlaczego warto zamieszkać nad morzem?

Własna działka rekreacyjna nad morzem to nie tylko szansa na odpoczynek, relaks, poprawę stanu zdrowia i polepszenia samopoczucia, gdy tylko tego zapragniemy. To także sposób na intratną inwestycję. O tym, dlaczego zamieszkać (lub pomieszkiwać) nad morzem opowie Marta Tomaszewska z portalu www.dzialkanadmorzem.pl.


  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 500 210 600  1. Zdrowie i relaks na wyciągnięcie ręki

  Nadmorskie powietrze, bogate m.in. w jod i inne dobroczynne substancje, pozbawione pyłków i zanieczyszczeń, polecane jest nie tylko osobom ze skłonnościami do alergii. To także wspaniała terapia dla wszystkich pragnących pooddychać świeżym, czystym i orzeźwiającym powietrzem, które ukoi nasze drogi oddechowe. Wspomniany jod to także substancja niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy, która wzmacnia nasz układ odpornościowy, dodaje nam energii i poprawia stan naszej skóry! Oprócz walorów zdrowotnych morze jest bezkonkurencyjne także w kategorii: „relaks”. Woda morska posiada niesamowite właściwości odprężające, kojące i odmładzające. Dzięki temu regeneruje, odżywia i oczyszcza naszą skórę, a my wyglądamy na wypoczętych, zregenerowanych i czujemy się pełni energii.

  2. Atrakcje na wyciągnięcie ręki

  Mieszkanie nad morzem, oprócz wywarcia namacalnego wpływu na nasze zdrowie, nie pozwoli nam także na zaznanie nudy! Okolice nadmorskie są wręcz stworzone do aktywnego wypoczynku – wszystko za sprawą długich plaż, wielu atrakcji wodnych, szlaków turystycznych czy rowerowych oraz pięknych terenów leśnych. Mnogość zabytków, organizowanych imprez oraz ciekawych obiektów do odwiedzenia sprawi, że nigdy nie będziemy bezczynni i koniecznie będziemy chcieli zobaczyć wszystko, co tylko jest do zobaczenia nad morzem! A jest tego wiele!

  3. Gdy my nie mieszkamy – zysk na wyciągnięcie ręki

  Jak widać, gdy przebywamy nad morzem „okolica zadba” w równej mierze zarówno o nasze zdrowie i samopoczucie, jak i o ty, abyśmy nigdy się nie nudzili! Kto z nas nie marzy o kawałku ziemi nad morzem, na własność, by móc rozkoszować się wszystkim, co oferują te rejony o dowolnej porze roku, nie martwiąc się o dostępność miejsc w hotelach, czy duży ścisk na plażach!

  Co więcej, posiadanie na własność działki nad morzem jest równoznaczne z wieloma możliwościami inwestycyjnymi – podpowiada Marta Tomaszewska z portalu www.dzialkanadmorzem.pl. Przykładowo budowa niewielkiego domku rekreacyjnego to świetne rozwiązanie w pierwszej kolejności dla nas, abyśmy mogli nacieszyć się urokami Bałtyku, kiedy tylko tego zapragniemy. Dlaczego z tego co da nam radość nie uczynić w przyszłości także sposobu na zysk? Nasz własny domek nad morzem to także wspaniałe rozwiązanie inwestycyjne – jego wynajmowanie turystom może okazać się niezwykle intratne.

  Oprócz walorów zdrowotnych, możliwości relaksu i zapewnienia mnóstwa atrakcji działki rekreacyjne nad morzem oferują swoim właścicielom stabilne źródło zysków. Gdy my nie korzystamy akurat z morskich walorów – nasz grunt pracuje dla nas!

  Marta Tomaszewska, Specjalista ds. nieruchomości Saveinvest Sp. z o.o.

  www.saveinvest.pl

  Comments are closed.